Merter Adak Kurban

30 Aralık , 2018admin
Merter Adak Kurban

Merter Adak Kurban arayışındaysanız işte size fırsat . Adak Kurban servis hizmetimiz ile kurbanlıklarınızı ayağınıza kadar profesyonel kasaplar ile beraber getiriyoruz . Siz Merter ilçesindeki evinizde otururken evinizin önüne kadar kapalı kamyonet ile kurbanlıkları getiriyoruz siz istediğinizi seçiyorsunuz ve kasaplarımız gözünüzün önünde kurbanınızı islami usullere göre keserek istediğiniz şekilde parçalayarak paket halinde size teslim ediyor.

Merter ilçesinde oturanlar bilir işini bilen ve kurbanlık çeşiti olan bir yeri bulmak zorur ama artık bu bir mesele değil sizler için oluşturduğumuz bu hizmet ile Merter adak kurban servisimiz bu günden itibaren hizmetinizde olacak. 


“Kendilerine ait birtakım yararlara tanık olsunlar. Kendilerine rızık olarak verdiği kurbanlık hayvanlar üzerine belirli günlerde Allah’ın adını ansınlar. İşte bunlardan yiyin, sıkıntı içindeki fakiri de doyurun”. (Hac 22/28)

 

“Biz, her ümmete -(Kurban kesmeye uygun) hayvan cinsinden kendilerine rızık olarak verdiklerimiz üzerine Allah’ın adını ansınlar diye- kurban kesmeyi gerekli kıldık. İmdi, İlahınız, bir tek İlah’tır. Öyle ise, O’na teslim olun. (Ey Muhammed!) O ihlaslı ve mütevazı insanları müjdele!” (Hac 22/34)